Oto trailer mojego programu estradowego „Polska terapia par”    Terminy, bilety

Plakat najnowszego programu kaberetowego Steffena: Steffen z dużym czernonym kwiatem w dłoni, w tle napis Polnishe Paar therapie i Standap The

Polska terapia par (2 godziny)

Mimo bariery językowej i wielu niewyszukanych żartów, co roku tysiące polsko-niemieckich par ciągnie przed ołtarz. Problemy zaczynają się już na weselu. Jak odmówić drugiego kieliszka wódki, nie urażając polskiej strony? Kiedy właściwie kończy się impreza? I dlaczego nikt ci nie mówi, że jako bonus poślubiłeś mamę panny młodej?  Mimo wszystko, rokowania są dobre. Małżeństwa polsko-niemieckie są statystycznie nawet trwalsze niż niemiecko-niemieckie. Czy kulturowe różnice ostatecznie są nawet mniejsze niż się obawiano?

Na wszystkie te pytania odpowiadam w moim nowym programie, skierowanym również do widzów-singli, którzy nigdy nie byli za Odrą. Krok po kroku wprowadza w starodawną sztukę flirtu, która w ojczyźnie Frederyka Chopina wciąż kwitnie. Uwolnij romantyka w sobie, po prostu powiedz „kocham cię!”.  I to wcale nie znaczy „ugotuj coś dla mnie!”

Terminy, bilety

Bukiet kwiatówDrogi Steffku, wczoraj oglądaliśmy Twój wspaniały program. Zainspirowałeś mojego męża, żeby dał mi dziś bukiet kwiatów na naszą 26 rocznicę!!!! Tak!!! Mój mąż jest raczej „trzeźwy”, więc bardzo niemiecki, czyli bez Twojego występu na pewno nie dostałabym tak pięknego bukietu!!!! Serdecznie dziękuję!

Dana